Tippeligastart 2014

  28.03.14

 

C More viser 6 av 8 Tippeligakamper på tv, og de fleste kampene vises i HD. Tippeligaen 2014 starter 28. mars og avsluttes 9. november.

 

Runde 1

Fredag 28. mars
Kl. 19.00 Molde – Vålerenga på TV 2 Zebra

Lørdag 29. mars
Kl. 15.30 Haugesund – Lillestrøm på C More Fotball
Kl. 18.00 Rosenborg – Viking på C More Fotball

Søndag 30. mars
Kl. 15.30 Bodø/Glimt – Aalesund på C More Fotball
Kl. 18.00 Strømsgodset – Start på C More Fotball
Kl. 18.00 Stabæk – Sogndal på C More Live 2
Kl. 18.00 Sandnes Ulf – Odd på C More Live 3
Kl. 19.00 Sarpsborg 08 - Brann på TV 2


Runde 2

Fredag 4. april
Kl. 19.00 Viking - Strømsgodset på TV 2 Zebra

Lørdag 5. april
Kl. 15.30 Odd – Molde på C More Fotball
Kl. 18.00 Aalesund – Rosenborg på C More Fotball

Søndag 6. april
Kl. 15.30 Start – Haugesund på C More Fotball
Kl. 18.00 Vålerenga - Bodø/Glimt på C More Fotball
Kl. 18.00 Lillestrøm - Sandnes Ulf på C More Live 2
Kl. 18.00 Sogndal - Sarpsborg 08 på C More Live 3
Kl. 19.00 Brann- Stabæk på TV 2


Runde 3

Fredag 11. april
Kl. 19.00 Sandnes Ulf - Brann på TV 2 Zebra

Lørdag 12. april
Kl. 15.30 Lillestrøm – Viking på C More Fotball
Kl. 18.00 Haugesund – Vålerenga på C More Fotball

Søndag 13. april
Kl. 15.30 Stabæk - Molde på C More Fotball
Kl. 18.00 Strømsgodset - Aalesund på C More Fotball
Kl. 18.00 Bodø/Glimt - Sogndal på C More Live 2
Kl. 18.00 Sarpsborg 08 - Start på C More Live 3
Kl. 19.00 Rosenborg - Odd på TV 2


Runde 4

Mandag 21. april
Kl. 15.30 Vålerenga - Sandnes Ulf på C More Fotball
Kl. 15.30 Aalesund - Start på C More Live
Kl. 15.30 Viking - Haugesund på TV 2 Zebra
Kl. 18.00 Brann - Lillestrøm på C More Fotball
Kl. 18.00 Molde - Sarpsborg 08 på C More Live
Kl. 18.00 Sogndal - Strømsgodset på C More Live 2
Kl. 18.00 Odd - Stabæk på C More Live 3
Kl. 19.00 Bodø/Glimt – Rosenborg på TV 2


Runde 5

Søndag 27. april
Kl. 15.30 Strømsgodset - Odd på C More Fotball
Kl. 18.00 Rosenborg - Brann på C More Fotball
Kl. 18.00 Stabæk - Bodø/Glimt på C More Live 2
Kl. 18.00 Haugesund - Sogndal på C More Live 3
Kl. 18.00 Sandnes Ulf - Molde på C More Live 4
Kl. 19.00 Start - Viking på TV 2

Mandag 28. april
Kl. 19.00 Lillestrøm - Aalesund på C More Fotball
Kl. 19.00 Sarpsborg 08 - Vålerenga på TV 2 Zebra


Runde 6

Onsdag 30. april
Kl. 19.00 Odd - Sarpsborg 08 på C More Fotball
Kl. 19.00 Brann - Haugesund på TV 2 Zebra

Torsdag 1. mai
Kl. 15.30 Aalesund - Viking på C More Fotball
Kl. 18.00 Vålerenga - Strømsgodset på C More Fotball
Kl. 18.00 Molde - Start på C More Live
Kl. 18.00 Bodø/Glimt - Lillestrøm på C More Live 2
Kl. 18.00 Sandnes Ulf - Stabæk på C More Live 3
Kl. 19.00 Sogndal - Rosenborg på TV 2


Runde 7

Søndag 4. mai
Kl. 15.30 Haugesund - Aalesund på C More Fotball
Kl. 15.30 Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf på C More Live 3
Kl. 18.00 Rosenborg - Molde på C More Fotball
Kl. 18.00 Strømsgodset - Bodø/Glimt på C More Live 2
Kl. 18.00 Lillestrøm - Sogndal på C More Live 3
Kl. 19.00 Start - Brann på TV 2

Mandag 5. mai
Kl. 19.00 Viking - Odd på C More Fotball
Kl. 19.00 Stabæk - Vålerenga på TV 2 Zebra


Runde 8

Lørdag 10. mai
Kl. 15.30 Bodø/Glimt - Haugesund på C More Fotball
Kl. 18.00 Aalesund - Brann på C More Fotball

Søndag 11. mai
Kl. 15.30 Odd - Lillestrøm på C More Fotball
Kl. 18.00 Vålerenga - Viking på C More Fotball
Kl. 18.00 Sogndal - Start på C More Live 2
Kl. 18.00 Stabæk - Sarpsborg på C More Live 3
Kl. 19.00 Molde - Strømsgodset på TV 2

Mandag 12. mai
Kl. 19.00 Sandnes Ulf - Rosenborg på TV 2 Zebra